Kambariai

Visi viešbučio kambariai yra unikalūs ir pulsuoja savita atmosfera. Išsirinkite kambarį labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Dvivietis kambarys

Tai šviesūs, šiltais tonais dekoruoti kambariai. Kiekvieno numerio dizainas yra individualus, o dalį kambarių puošia originalūs XIX a. mūro fragmentai. Pro kambarių langus atsiveria Vilniaus senamiesčio vaizdai. Svečiams pageidaujant kai kurie numeriai gali būti sujungiami. Numerio plotas yra apie 20 kv. m.

Kaina nuo 50 EUR / naktį

 
 

Superior dvivietis kambarys

Čia praeitis ir dabartis susilieja į absoliučią harmoniją. Jaukūs, ramių atspalvų, art-deco stiliumi dekoruoti kambariai. Šie kambariai išsiskiria aukštomis lubomis, o pro kambarių langus atsiveria vaizdai į senamiestį ar buvusį Bazilijonų vienuolyną. Numerio plotas yra 23 - 25 kv.m.

Kaina nuo 60 EUR / naktį

 

Studio kambarys

XIX a. mūro sienos fragmentai, puošiantys ne tik numerio, bet ir vonios kambario erdves, jauki spalvų paletė sukuria puikia atmosferą tiek darbui, tiek ir poilsiui. Tai erdvūs numeriai ne tik su patogia darbo vieta, bet ir mini-virtuvėle. Bendras numerio plotas apie 32 kv.m.

Kaina nuo 70 EUR / naktį

 
 

Deluxe kambarys

Liukso klasės numeris su audiniu dekoruotomis sienomis, itališkais šviestuvais bei išskirtinėmis interjero detalėmis. Numeris susideda iš miegamojo kambario ir erdvios svetainės su mini-virtuvėle. Iš numerio balkono atsiveria nepakartojama senojo Vilniaus panorama. Bendras numerio plotas – 40 kv. m., balkono plotas – 8 kv. m.

Kaina nuo 70 EUR / naktį

 

Apartamentai

Apartamentai išsiskiria ne tik erdviais kambariais, bet ir šiuolaikinio dizaino elementais, kurie puikiai suderinti su XIX amžiaus mūro sienos fragmentais. Numeris susideda iš dviejų miegamųjų ir prabangios svetainės su mini-virtuvėle. Jauki terasa su lauko baldais. Bendras numerio plotas – 65 kv. m., terasos plotas – 17 kv. m.

Kaina nuo 80 EUR / naktį