Viešbutis

Lankytinos vietos, verslo centrai,
oro uostas, autobusų ir
geležinkelio stotys –
viskas yra greta

Apie viešbutį

viešbutis „Moon garden“ yra vienas naujausių ir gražiausių viešbučių Vilniuje. Visi 18 viešbučio kambarių turi unikalų ir savitą interjerą, kuris nepalieka abejingų.

Be to, „Moon garden“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, iš kurios pasiekiamos labiausiai lankomos miesto vietos ir svarbiausios transporto arterijos.

Visai šalia, vos už 100 metrų, yra švenčiausia Lietuvoje katalikų relikvija – Gailestingumo Motinos ikona. Tikintieji ją laiko stebuklinga ir laiminančia visus, kurie ateina jai pasimelsti. Vos 5 minutės pėsčiomis ir aplankysite istorinę miesto Rotušę bei šalia jos įsikūrusias jaukias kavinukes, dailės galerijas ir dizainerių krautuvėles. Dar už 10 minučių pasieksite Vilniaus arkikatedrą baziliką, Valdovų rūmus, Lietuvos nacionalinį muziejų, Gedimino kalną ir kitas įsimintinas vietas. Apsistoję „Moon Garden“ viešbutyje lengvai atrasite spalvingą ir praeities didybe dvelkiantį Vilnių.

Netoliese yra didžiausių Lietuvoje bankų skyriai bei bankomatai ir paštas. Per kelias minutes pėsčiomis pasieksite geležinkelio ir autobusų stotis, o iki Tarptautinis oro uosto – 10 minučių kelio taksi.

Paslaugūs viešbučio darbuotojai mielai Jums padės išsirinkti kitas paslaugas: pažintines miesto ekskursijas, bilietus į renginius, SPA bei grožio procedūras.

DĖMESIO! Viešbutis yra įkurtas istoriniame pastate. Dėl šiuo metu veikiančių teisės aktų negalime įrengti lifto. Jūsų bagažą iki kambario užneš mūsų darbuotojai. Dėkojame už Jūsų supratingumą.